Logo školy
Základní škola a mateřská škola Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace
Skola Google Wikipedia
 
 
21. 06. 2018
100 let Československa
 100 let
Stránky školky

Informace o Mateřské školce

Ochrana osobních údajů
Zelená škola

Za naše aktivity v oblasti přírodních věd jsme si již dvakrát vysloužili titul Zelená škola Olomouckého kraje.

Videoprezentace školy
Naše škola
E-learning

Naše e-learningové prostředí

ŠPP

Školní poradenské pracoviště:

Pokusné ověřování

Naše škola je zapojena do pokusného ověřování "Vzdělávací programy paměťových institucí do škol".

.

Předškoláčci


Aktuální nabídka jídel

Aktuální nabídka jídel

Školní družina

4 oddělení družiny

Časopis žáků
Zájmové útvary na školním roce 2010/2011
Zájmové útvary
Zájmové útvary na školním roce 2010/2011
Global Storylines
Pilotní škola kin-ballu
Kroužek ROBOTOVÁNÍ
Přihlášení






 Zapomněli jste heslo?

 Chcete být nový uživatel?
  Zaregistrujte se!
Ovoce do škol
EKOLAMP

.

Ekologická výchova
Zapojili jsme se v rámci environmentální výchovy:

Slož si svoji školu
Školní projekty

Dopravní soutěž
Testy
Služby webu
Top článků
Sledované období: 90 dní
Nejčtenější:
 Název Počet
1.Námořníci na Struhlovsku355
2.Předtaneční 2018351
3.321 ACTION: začínáme a...267
4.Den Země238
5.LVK 7. ročník231
Nyní:
101 nepřihlášení
0 přihlášených .

Zde se můžete přihlásit nebo zaregistrovat!.
FOTOGALERIE

2011

 Zavřít stránku
Autor: Admin
Počet přečtení: 17130

 

</table

 2011
       
 
Recit.soutěž 1. st.

 
Beseda OVOV

 
Ringo4. A

 
Loutky

Vybíjená

Bruslení 7. A

Zvířecí útulek

Recit. soutěž 1. st.

 
Předškoláčci 4

 
Házená

 
Dukovany, Dalešice

 
Sněhové království

 
Vánoční besídka 1. A

 
Vánoční dílna 1. B

 
Vánoční besídka 3. B

 
Vánoční besídka 3. A

Házená 4. - 5. ročník

Vánoční besídka 5. B

Vánoční Vídeň 2011

Tvořivé odpoledne 2. B

 
Školní časopis BRÁNA

 
Stolní tenis 8. - 9. ročník

 
Všechovická laťka 2011

 
Školní soutěž - výška

Mikuláš 2011

Stolní tenis 5. - 7. ročník

Mikuláš 3. B

Čertovská školička 1. A

Setkání se seniory

Mikuláš 5. B

7. r. Jiří Suchý

Safira 6. B

Nahrávání na prezentaci

Paragráfek 2011

Exkurze 5. A

Družina v M + M

 
Prezentace školy na zámku

 
Praktická výuka 9. A

 
Hvězdárna a lišejníky 5. r.

 
Závěrečné plavání 3. A

Školky u nás

Vlastivěda jinak...5. A, C

Den otevřených dveří 1. A

Den otevřených dveří 1. B

Návštěva venkovských škol

Zeměkoule pod lupou

Šachy - školní kolo

Šachy - oblastní kolo

Angličtina s předškoláčky

Historická exkurze 6. A

Vybíjená šišatým míčem

Odpolední dílnička 4. B

Adaptační kurz 6. B

Astronomická olympiáda

 

Solná jeskyně 7. A

 

 

Den otevřených dveří 3. A

Jack-o-lantern competition

Halloween 3. a 5. r.

Divadlo 1. A, B

Divadlo 3. A, B

 

Podzim ve 2. B

 

Podzimní projekt ve 2. A

 

Jak chutná a voní podzim 1. A

 

Halloween Day 3. A

O tajemství struhadla

Malujeme v družině

Družina 3. a 4. oddělení

Mramorování 4. A

Předškoláčci 20. 10. 2011

Podzimní tvoření 1. A

Jak chutná a voní podzim 1. B

Knihovna 1. A

Předškoláčci 6. 10. 2011

Žirafky v kuchyňce

Květiny z pedigu

Halloween 2. B

 
Dopravní soutěž

 1        


 
 

Semetín 3. B

 

Naše město 3. B

 

Naše město 3. A

.

 

Přespolní běh


 

Bezpečně do školy 2. B

 

Loučení s létem 2. B

 

Semetín 3. A

 

 PLANTAGO

 

Drumbeny

 

 

První den ve škole

 

 

Zebra 1. A., B

 
2010/2011
 

Přijetí u starostky

 

 

Bios 6. C

 

 

 

Hranické hry

 

 

 

Sáblíková, Superklokan

 

Bowling 6. A

Golf 6. C

Sportovní den

První pomoc

Darkovičky

Valšovická jezírka 7. B

 

Výlet 7. B

 

 

Výlet 2. B

 

Golf 6. A, B, C

Modrá 7. A, B

 

 Semetín 1. B

 

 

Škola v přírodě 4. B

 

Vídeň

ZOO 8. B, 8. C

Dravci

Výlet 9. C

Dračí lodě L

Dračí lodě P

Dračí lodě 8. A, 9. A

Dračí lodě

Dračí lodě 6. A

Dračí lodě 6. B

Dinopark Vyškov 2. A

 

Bowling 2. B

 

BALDOVEC 8. A

POHÁR ROZHLASU kraj

Včelařské muzeum 2. A

Pobyt v přírodě 3. A

DEN

ZEMĚ

 

PREVENTAN KRAJ

Mc Donald kraj

 

Pátek 13. ve 3. A

 
 Lezecká stěna 6. A

 

Lezecká stěna 6. C

 

 

Umělecká škola - 2. A

 

 

Škola v přírodě Zubříč 4. C

 
Exkurze Olomouc 8. A

Pohár rozhlasu - okres

 
BIOS Přerov 6. A

 
BIOS Přerov 6. B

 
 Čarodějnice v družině

 Svislá laťka 2011

Keramická dílnička 2. A

 
Besídka 2. B

 7. B v Ornisu

 Velikonoční dílničky

Hasiči 2. A

 
Pletení z pedigu 2. B

 Dráček Fráček - angličtina

 Tělocvik 6. A - dráha

Škola v přírodě Zubříč 2. A

Škola v přírodě Zubříč 3. B

Zápis do 1. třídy I. část

 

Vybíjená

 

Prvouka 2. A

 

Banánová cesta 1. A

 

Zápis do 1. třídy II. část

 

Turnaj v miniházené

 

Keramika 2. A

 

Sněhuláci v 1. A

 

 

PREZENTACE NA ZÁMKU

 

Návštěva z venkovských škol

 

Hasiči 6. A

 

Plastelína 1. A

 

TOŠOVICE

 

Národnostní menšiny I

 

Hasiči 2. B

 

Plavání 1. A

 

KARLOV 7. třídy

 

Národnostní menšiny II

 

Muzeum 4. A, B, C

 

Maškaráček

Basketbal ml. dívky

 

Recitační soutěž 1. st.

 

Knihovna 4. A, B, C

 

Dukovany, Dalešice

Házená

 

Recitační soutěž 2. st.

 

 PLANTAGO

 

Praha 8. C, 9. C

 

NOVINÁŘSKÝ KALAMÁŘ

 

Naruby

 

Sbírka pro zvířátka

 

Vítání jara 1. A

 

PREVENTAN CUP okrsek

 

PREVENTAN CUP okres

 

Kroužek pečení a vaření

 

Senioři 2011

       
Starší  foto: 2010  2009
 2008  2007  
  
Založeno na Logo PostNuke Pošta Webmaster Projekt Logo projektu ADMIN
ředitel 581 650 151; zást. řed. I. stupeň 581 650 153; zást. řed. II. stupeň 581 650 152